Dental

Klinika Stomatologiczna – Medycyna Estetyczna

wynielanie

Wybielanie Zebów

Naturalnie śnieżnobiałe zęby, które są niezaprzeczalnym atutem urody należą niestety do rzadkości, dlatego współczesna stomatologia estetyczna wychodzi naprzeciw pacjentom, dla których uśmiech jest istotnym elementem zdrowia i własnego wizerunku.

Proces wybielania zębow w klinice Dental & Beauty poprzedza zawsze konsultacja podczas której lekarz dokonuje wnikliwej oceny jamy ustnej pacjenta. Należy pamietać że tylko zdrowe (wyleczone) zęby i dziąsła mogą zostać poddane procesowi wybielania i warunkują pożadany efekt. Szczegółowy wywiad podczas konsultacji (aspekt kliniczny i oczekiwania pacjenta) umożliwi lekarzowi dobór metody wybielania- zawsze dla każdego indywidualny.

Z myślą o naszych pacjentach zespół stomatologów przygotował najskuteczniejsze metody wybielania, które z powodzeniem stosujemy w Dental & Beauty.

Wybielanie w gabinecie

Białe zęby w godzinę

Profesjonalne wybielanie zębów w godzine to zabieg estetyczny, a jego fenomenalny efekt końcowy w Dental & Beauty zapewnia lampa wybielająca Beyond. Jest to najnowocześniejszy, amerykański system do wybielania zębów, posiadający wszystkie możliwe certyfikaty medyczne i uznawany za najbardziej bezpieczny na rynku stomatologicznym. Zabieg polega na nałożeniu specjalnego żelu na powierzchnię zębów,
a następnie aktywowaniu go przy pomocy akceleratora.

Istotą tej techniki jest redukcja do minimum czasu wykonywania zabiegu, a co więcej oczekiwany efekt jest widoczny natychmiast po jego zakończeniu.

Drugą metodą z powodzeniem stosowaną w naszej klinice jest wybielanie nakładkowe. Metoda ta polega na zakładaniu na noc specjalnie dla Państwa wykonanych (wygodnych) szyn przez okres ok 2 tygodni. Lekarz udziela pacjentowi szczegółowej instrukcji, tak aby metoda ta stała się nieskomplikowanym rytuałem.