Dental

Klinika Stomatologiczna – Medycyna Estetyczna

estetyczna

Medycyna Estetyczna

Piękno naszej twarzy jest ściśle związane z uśmiechem. Na wszystkich obszarach życia dbałość o uśmiech oraz wygląd twarzy są bardzo istotne. Natura obdarzyła nas pragnieniem dążenia do doskonałości.
Najważniejszym celem medycyny estetycznej jest przyczynianie się do tego, aby zachwycić się własnym pięknem, osiągnąć zadowolenie, równowagę i pewność siebie. Nie od dziś wiadomo, że piękno, młodość i poczucie własnej wartości mają wprost proporcjonalny wpływ do tego co osiągamy w życiu prywatnym i zawodowym.
Zabiegi medycyny estetycznej w sposób nieinwazyjny, spektakularnie poprawiają rysy twarzy, kondycje skory, wygładzją zmarszczki nawilżając ją i ujędrniając.
NIE POWSTRZYMASZ CZASU ALE MOŻESZ ZWOLNIĆ JEGO BIEG
Medycyna estetyczna pomaga również ludziom młodym, którzy pragną walczyć np. z asymetriami jakimi obdarzyła ich natura. Wzorując się na Włoskich klinikach, gdzie lekarz stomatolog przyzwyczajony jest, że pacjenci oczekują dużo więcej niż tylko odzyskania zdrowia ich zębów, gdzie pacjenci proszą o przywrócenie pięknego uśmiechu, jednego z najważniejszych elementów piękna twarzy, postanowiliśmy stworzyć takie miejsce również w Warszawie. W naszej klinice wykonywaniem zabiegów z medycyny estetycznej zajmuje się dr Magdalena Noris, która zajmuje się również szkoleniem lekarzy w tej dziedzinie.