Dental

Klinika Stomatologiczna – Medycyna Estetyczna

zeby

Chirurgia

„Z szybką jazdą samochodem jest jak z wyrywaniem zębów. Trzeba umieć to robić” Lewis Hamilton

Nowoczesna chirurgia to przede wszystkim atraumatyczne usuwanie zębów. Dlatego z przyjemnością informujemy Państwa, iż w Dental & Beauty 80% przypadków usuwanych zębów nie jest za pomocą tradycyjnych kleszczy, ale przy użyciu urządzenia Benex renomowanej firmy Meisinger. Jest to opatentowany, innowacyjny system umożliwiający łatwą i bezpieczną ekstrakcje zgodnie z zasadami minimalnej inwazji, ochrony struktur tkanek miękkich i twardych co jest koniecznością w nowoczesnej implantologii. Usuwanie zębów przy użyciu systemu Benex umożliwia zaplanowanie zaawansowanych procedur protetycznych lub implantoprotetycznych, gdyż w wielu przypadkach eliminuje dodatkowe zabiegi odtwarzające kość.

W ramach chirurgii wykonywany jest cały szereg zabiegów w obszarze obejmującym jamę ustną, w tym zabiegi wspomagające inne dziedziny stomatologii np.:

  • endodoncję-resekcje wierzchołka korzenia
  • periodontologię-chirurgia przyzębia
  • protetykę – chirurgię przedprotetyczną
  • implantologię

Z satysfakcją możemy poinformować Państwa, że w Dental & Beauty jesteśmy w stanie wykonać wszystkie zabiegi chirurgiczne w zakresie jamy ustnej i okolic przyległych, które nie wymagają leczenia szpitalnego.